Вчитель інформатики ЗОШ №11 - Королькова Марина Леонідівна

/Files/images/Королькова М.Л., ЗОШ №11.JPG

Закінчила СПДІ
Освіта:вища
Стаж роботи: 16 років (всі класи)
Категорія: перша
Досягнення та нагороди:
Сертифікат учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень», номінація «Авторський розвивальний урок та системи уроків, проект учителя-предметника» (лютий 2013 р.).
Свідоцтво про публікацію авторського матеріалу в Учительському Журналі on-line (07.11.2012 р.) за темою «Поняття локальної та глобальної компьютерної мережі. Історія створення Інтернету».

Сертифікат Краматорської міської організації працівників освіти і науки про участь у міській виставці творчих робіт «Грані діаманта» (листопад 2012 р.).

Свідоцтво про публікацію авторського матеріалу на сайті відеоуроків в мережі Інтернет (14.08.2013 р.) за темою «Ввод и редактирование текста. Форматирование текстовых объектов».

Нестандартний урок: урок-телеміст спільно з ЗОШ №6 у 9 класі «Поняття комп’ютерного вірусу. Історія та класифікація вірусів і троянських програм. Призначення, принцип дії та класифікація антивірусних програм. Робота в середовищі антивірусної програми. Правила профілактики зараження комп’ютера вірусами. Практична робота №5 „Захист комп’ютера від вірусів”».

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi